Evde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Evde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Profesyonel halı yıkama tam otomatik yıkama makinaların desteği ile halınızın derin temizlenmesine katkı sağlayan hizmettir. Bu halı yıkama tam otomatik yıkama makinaların desteği ile halınızın derin temizlenmesine katkı sağlayan hizmettir. Profesyonel makinalar halınızın türüne göre deterjan ilaç sıkma devri baskısıyla işlem uygular.  Fırça hassasiyeti halı yumuşaklığına göre ayarlanır ve detaylı bir temizlik sürecidir. Bu süreç, halının müşteriden halı yıkama firmasına gelene kadarki tüm süreleri kapsar.

Temizliğin normal şartlarda %50 işlemi toz almada çırpma makinalarında son bulur. Sonraki aşamalar ise halının kirlilik durumuna göre ayarlanır. Teknik olarak bu temizleme işleminde 16 fırça darbesi ile halıda kirden lekeden eser kalmaz. Bazen inatçı leke olarak tabir ettiğimiz durumlarda özel ilaç kullanarak bu durumlarında üstesinden gelmekteyiz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur ve halı türüne göre 2 farklı makina sistemi kullanmaktayız.

Makine halısı tam otomatik makinalarda yıkanır ve temizlenir. Özel türdeki değerli halılar yarı otomatik ya da manuel yıkama makinelerde yıkanır. Bu makinelerde tek fırça veya tamamen yumuşak fırçalar kullanılır. Bu nedenle hassas bir temizleme süreci gerçekleşir. Halılarınız sizin için ne kadar değerli ise bizler için de o kadar değerlidir.Sancaktepe halı yıkama ihtiyacınız var ise bu bölgeye hizmet veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin